מה אנחנו מציעים?

תוכניות העשרה לחודש אלול

אנחנו שמחים להציע לכם מגוון תוכניות העשרה לתלמידים ולצוות לזמן אלול. שיעורים וסדנאות חווייתיות. התבוננות בנושא התשובה במבט חדש ומעצים.

"סולמות - מעגלי התחדשות רוחנית" למוסדות חינוך

תוכנית "סולמות - מעגלי התחדשות רוחנית" נועדה לפעול בשותפות עם המוסד החינוכי ולתמוך בתלמידים ובצוות החינוכי כדי לפתח חברה יהודית ערכית המבוססת על העקרונות של "ואהבת לרעך כמוך", "ואהבת את ה‘ אלוקיך". התוכנית מאפשרת להתמודד בהצלחה עם האתגרים החינוכיים העכשוויים, להיטיב את אווירת הלימודים שבית הספר מספק, ולקרב את כולם לחיי תורה ומצוות מבחירה ובשמחה.

סדנאות "בדרך אל הטוב"

אנחנו שואפים להיות מאושרים. אז למה אנחנו עצובים, מתוסכלים ומפוחדים? אנחנו שואפים להיות טובים. אז למה אנחנו כועסים ומכעיסים, נפגעים ופוגעים, גורמים לעצמנו ולזולת סבל? מה היא הדרך אל הטוב החמקמק הזה, שלמרות שאנחנו כל כך רוצים אותו הולך ומתרחק מאיתנו ככל שאנחנו מתאמצים להשיג אותו?

סדנאות "בדרך אל הטוב" לזוגות

מחפשים שיח בין אישי, כן ואמיתי? רוצים להרגיש אוהבים ואהובים, להרגיש מחוברים וקרובים בזוגיות? רוצים להתחבר לבן/בת הזוג שלכם דרך הרבדים העמוקים של היהדות?

תוכנית אלו"ל לפנויים ופנויות

"אור פנימי" מציעה כלים לבניית קשר בדרך חוויתית-מעשית על פי "תורת הרצונות" של הרב יהודה אשלג זצ"ל.

פתיחת קבוצות לימוד

מעוניינים לפתוח קבוצה חדשה ללימוד כתבי בעל הסולם?

סדנאות שתיקה, לימוד והתבודדות (הרב אסף מכבי)

מגוון של סדנאות בלב הטבע בקבוצות קטנות ובהדרכה צמודה של הרב אסף אהרן מכבי, בין המורים המובילים בארץ בתחום הריפוי היהודי גוף-נפש.

קורסי מנחים

מעוניינים להצטרף לצוות המנחים של "אור פנימי"?

אלו"ל 6

סופש לבניית קשר זוגי בדרך חוויתית-מעשית על פי "תורת הרצונות" של הרב יהודה אשלג זצ"ל.

אנא המתן... פנייתך נשלחת...